Novinky

23.07.2021

Změny na autobusové lince 342 IDOL v trase Turnov - Malá Skála - Jablonec nad Nisou od 26.7.2021


Z důvodu pokračujících stavebních prací na silnici III/ 28721 ve Sněhově budou od pondělí 26.7.2021 do odvolání (předpoklad do 24.10.2021) na autobusové lince 342 IDOL v trase Turnov - Malá Skála - Jablonec n.Nisou platit tato opatření:

- autobusy v úseku mezi zastávkami Malá Skála, na Labi až Jablonec n.Nisou, Kokonín, pošta pojedou po objízdné trase přes Huntířov, Skuhrov a Maršovice.
- v zastávce Malá Skála, na Labi autobusy zastaví na stanovišti na hlavní silnici.
- zastávky Malá Skála, Zahájčí; Malá Skála, Sněhov, bytovky; Malá Skála, Sněhov, Sokolská chata; Malá Skála, Mukařov, Protivná a Malá Skála, Mukařov, Filka se po dobu uzavírky neobsluhují.
- obsluha zastávek Dalešice; Dalešice, na kopci a Maršovice,odb. bude nadále zajištěna linkou 341 IDOL Jablonec n.Nisou - Frýdštejn - Turnov.
- v úseku Jablonec n.Nisou, autobusové nádraží až Kokonín, pošta bude většina spojů odjíždět o několik minut dříve, v opačném směru od Turnova přijede o několik minut později.
Výše uvedené informace jsou zveřejněny rovněž na webu IDOL pod odkazem Aktuality - Uzavírka silnice Malá Skála - Sněhov - Mukařov (iidol.cz)


Zpět
Úřední deska Koronavirus Úřední hodiny